Hikayemiz

Biz kimiz ve ne yapıyoruz: Only Fresh, ürünlerin ısıl işlem uygulanmadan tüm vitaminlerini muhafaza etmesini sağlayan, yenilikçi HPP yöntemiyle %100 soğuk sıkım meyve suları, smoothie’leri, bebek meyve püreleri ve avokado mezeleri üreten Türkiye’nin ilk ve tek markasıdır. Her meyve suyu test için laboratuvara gönderilir ve tüm vitaminlerin ve besinlerin bozulmamış olduğunu kanıtlayan laboratuvar raporu alınır;

Nasıl yapıyoruz: Bütün Only Fresh ürünleri BRCGS standartlarına göre +8C'de soğuk sıkım yöntemiyle üretilmektedir. Yenilikçi HPP teknolojisi kullanılarak ürünlerimizin raf ömrü güvenle 60-90 güne kadar uzatılmaktadır. Tüm ürünlerimiz birinci sınıf kaliteye ek olarak vitaminleri, mineralleri ve lezzetli taze tadı korur; konsantre madde,
ilave şeker ve koruyucu içermemekle birlikte ısıl pastörizasyon yapılmadan üretilir.  

Only Fresh, endüstri standardizasyonuna, kullanıcı eğitimine ve Yüksek Basınçlı İşleme (HPP) konusunda tüketici farkındalığına öncülük eden, olanak sağlayan ve teşvik eden, endüstrinin en iyi uygulamalarını geliştiren ve resmileştiren ABD merkezli bir dernek olan Soğuk Basınç Konseyi'nin (Cold Pressure Council) sertifikalı üyesidir.

 

Süreçlerimiz

1
Üretim

Mevsiminde toplanan ,bol sulu portakallarımızı Finike’den, kan kırmızısı narlarımızı Muğla’dan, avokadolarımızı Kenya’dan , Mangolarımızı Mısır’dan ,taze yeşilliklerimizi de Antalya’dan almaktayız.

 

2

Cold-Pressed Ve HPP

Only Fresh meyve suları, ısıyla pastörize edilmiş meyve sularından farklı olarak, besinleri ve vitaminleri korumak için cold-pressed teknolojisi ile üretiliyor. Doğal vitamin ve mineralleri elde etmek için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca şişelerimizin 6000 bara kadar basınçta, Yüksek Basınçlı İşleme (HPP) tabi tutularak ısıyla pastörizasyona kıyasla %96 daha fazla besinleri korunur. HPP, tadı veya dokuyu etkilemeden patojenleri ortadan kaldırır ve raf ömrünü uzatır.

ONLY-LOGO

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


Adres:Tepeören İTOSB Mah.9.Cadde No:2, Tuzla, Istanbul

E-Posta: info@onlyfresh.com.tr